Ettevõttest

RJ lennunduskool on seotud Eesti lennufirmaga Regional Jet, mis käitab täna 19 lennukit ja on läbi ajaloo suurim Eesti lennufirma. Ettevõte ei müü ise lennupileteid, vaid osutab oma lennukite ja meeskondadega lennuteenuseid suurematele lennufirmadele (i.k Capacity Provider).

Meie suuremateks klientideks on Põhja-Euroopa tuntuim lennuettevõte SAS ja Poola riiklik lennufirma LOT Polish Airline. Oma teenuseid oleme osutanud ka kodumaisele Nordicale ja paljudele teistele lennufirmadele üle kogu Euroopa. 2018 aastal vedasime kokku umbes 2 miljonit reisijat ja sooritasime rohkem kui 36000 lennuoperatsiooni.

Regional Jeti kõige suurem baas asub Tallinnas, kus ööbib kokku 8-9 lennukit. Siin on ka ettevõtte peakorter. Lisaks Tallinnale baseerume Stockholmis, Kopenhaagenis, Billundis, Aarhusis, Vilniuses, Gälliveres ja Groningenis. 2020. aastal avame baasid ka Varssavis ja Budapestis ning lennukiparki lisandub umbes kümme täiendavat lennukit. Enne 2021. aastat käitame pea kolmekümmet lennumasinat.