Piloodikoolitus

Pakume Sulle 18 kuu pikkust intensiivset ATPL (Airline Transport Pilot Licence) treeningprogrammi,

mille eduka läbimise korral garanteerime töökoha lennufirmas Xfly esimese ohvitserina. Peale ATPL õppeprogrammi lõpetamist tuleb sul läbida lisaks tüübikoolitus ühel Xfly poolt käitataval lennukitüübil. Litsents, mille saad, on rahvusvaheline ja kehtib üle maailma.

Saada oma avaldus juba täna ja me võtame Sinuga enne järgmise koolituse algust ühendust.

ÕPINGUTE PIKKUS ON 18 KUUD

Xfly lennukool koostöös oma partneritega pakub Sulle võimalusi oma unistuste täitmiseks. Piloodikarjäär koos garanteeritud töökohaga pole kunagi varem olnud Eestis kättesaadavam kui praegu. Oleme valmis Sind esimeste sammude tegemisel abistama, Sinult ootame aga pühendumist õpingutele ja järgnevale karjäärile.

Täiendav vastuvõtt avatud kuni 22.11.2019. Saada oma avaldus juba täna!

Sinu 7 sammu piloodikoolituseni


KUTSESOBIVUSTEST

Peale esimese valikuvooru edukat läbimist, kutsume sind kutsesobivuse testi tegema. See on kirjalikus vormis ja umbes 10-st erinevast osast koosnev ülesannete kogum, mis hindab nii Sinu isiksuslikke omadusi kui ka psühholoogilist võimekust piloodi tööga toimetulemiseks. Arvesta sellega, et testi tegemine koos mõne puhkepausiga, võtab aega vähemalt 5 tundi.

 1. Isiksuslike omaduste testis tuleb Sul vastata mitmesajale valikvastustega küsimustele, mis hindavad Sinu stressi- ja pingetaluvust, sotsiaalseid võimeid, Sinu motivatsiooni töötada just piloodina jmt.
  Testi ulemused näitavad meile, kas Sul on eeldusi piloodi tööga tulevikus hästi hakkama saada või mitte.
 2. Psühholoogilise võimekuse hindamisel saame vastused Sinu
  1. püsimälu võimekusele
  2. ruumilisele mõtlemisele
  3. tehnilisele taibule
  4. arvulisele võimekusele
  5. võimekusele tegeleda mitme ülesandega paralleelselt

Kutsesobivusteste viime läbi kindla korra alusel

 • enne testile tulekut pead olema täitnud kolm küsimustikku mis hindavad Sinu isiksuseomadusi. Küsimustikud saadame Sulle meili teel peale esimese vooru edukat läbimist ja kindlasti enne testi toimumise päeva
 • ole täpne ja saabu 10 minutit enne kokkulepitud aega, sest hilinejaid me testile ei luba
 • enne testide algust tutvstame Sulle kehtivat kodukorda
 • kodukorra rikkumise korral on meil õigus Sind testimiselt eemaldada
 • Sul peab olema kaasa isikut tõendav dokument, sest ilma selleta testimisele ei pääse.

Avalduse esitamine

Peale avalduse esitamist hindame laekunud dokumentide alusel Sinu esmast sobivust piloodiametisse ja anname Sulle esimesel võimalusel tagasidet. Meie vastus võib olla ka eitav, sest konkurents on suur. Kui oled läbinud edukalt esimese vooru, saadame Sulle kutse katsetele, kus viime läbi erinevaid kutsesobivuse teste. Katsetel osalemise maksumus on 240 eurot koos käibemaksuga.

Kandideerimisprotsessi saab alustada ainult juhul, kui annad meile loa oma isikuandmete töötlemiseks. Xfly hoiab ja töötleb Sinu andmeid üksnes õigusliku aluse olemasolul. Kui töötleme Su isikuandmeid, et hinnata Sinu sobivust pakutavale töökohale, on sellise töötlemise õiguslikuks aluseks Sinu nõusolek, mille oled andnud pakutavale töökohale kandideerides. Kui osutud valituks, töötleme Sinu isikuandmeid ka lepingu sõlmimise eesmärgil.

Palun täida allolev vorm oma andmetega:
Lisa järgmised dokumendid failidena (ühe faili piirang 10 MB):